Hakkımızda

YıllarınTECRÜBESİ

Firmamız 20 yılı aşkın, tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Ayvaz Otomotiv olarak önemli başarılara imza atmaktadır. Oto lift ekipmanları profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran tecrübeli ve yetenekli ekibimiz tarafından üretim ağımız ile çağa ayak uyduran ve hizmet kalite politikamıza uygun sürdürülebilir ürün ve hizmetler sağlamaktayız son teknoloji ekip ve ekipmanlar ile her geçen dakika yenilenen teknoloji ve tüketim hızına yetişen çözümlerimiz ile gurur duyuyoruz.

Siz Değerli müşterilerimiz için güvenilirlik ve garantili hizmetimizle ürünlerimizin satış sonrası destek hizmetleri ile her zaman profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin yanındayız sizde Ayvaz Otomotiv ailesinde görmek isteriz saygılarımızla.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız otomotiv sektörüne servis ekipmanları sunarak son teknolojiyi  ulaştırmak en üst düzeyde, güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, müşteri ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, müşteri haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin teknolojik seviyesi ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda otomotiv sektörüne servis ekipmanlarının ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları son teknolojik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir otomotiv kuruluşuyuz.

POLİTİKAMIZ

Ayvaz Otomotiv ilkeleri ve şirket stratejilerimize paralel geliştirilen politikalarımıza bağlı ve kararlılıkla geleceğe yürüyoruz.
Shopping Cart
Scroll to Top