Firma

Oto servis bakım ekipmanları; Disk Kampana Torna Makinesi, Lift, Hava Kompresörü, Balans Kurşunu, Çelik Sibop, Jant Torna Makinesi, Arabalı Kriko, Lastik Balans Makinesi, Lastik Sökme Takma Makinesi, Nitrojen Gazı Dolum Cihazı, Takım Arabası, Karterden Yağ Emme, Yağ Boşaltma Pompası ve Turlu Şanzıman Pompası gibi bir çok otomotiv makine tedarik ve servis ağı zincirinde dünyanın en seçkin firmasıyız.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız otomotiv sektörüne servis ekipmanları sunarak sizlere son teknolojiyi ulaştırmak en üst düzeyde güvenilir, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet veren, siz ve çalışanlarımızın güvenliğini ön planda tutan, insan haklarına saygılı çevreye duyarlı, nitelikli, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.

Vizyonumuz

Ülkemize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda, otomotiv sektörüne servis ekipmanlarının ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları son teknolojik ortamda sürdürmeyi hedeflemiş bir otomotiv kuruluşuyuz.

Politikamız

Ayvaz Otomotiv ilkeleri ve şirket stratejilerimize paralel geliştirilen politikalarımıza bağlı, kararlılıkla geleceğe yürüyoruz.

Yasin AYVAZ
Founder CEO